Drvena kutija izrezbarena 232x172x82 mm

€14,08
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Moderne dekorativne tehnike omogućavaju kreativno isticanje djece i odraslih. Dođite kod nas da zajedno stvorimo dekorativne proizvode koji će sigurno učiniti vaš dom lijepšim. Kreirajte svoje najljepše kutije za nakit, poklon kutije za vina za svoje prijatelje ili glamurozne okvire za fotografije. Poklonite dragim osobama originalnu ukrasnu kutiju koju ste sami dekorirali.

Predmeti napravljeni od drveta idealni su za svaku vrstu ručnog rada. Drveni ukrasi se mogu oslikavati, dekorirati dekupažom, patinom, I mnogim drugim tehnikama. Samo malo mašte I slobodnog vremena I drveni ornamenti će ukrasiti I Vaš dom.

Osobine:

  • izrezbarena kutija sa poklopcem, bez metalne kopče
  • napravljena od grube šperploče cca 3 mm
  • spoljne dimenzije: 23 x 17 x 8,5 cm
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Boje za tekstil i kožu ARTMIE CACADU 50 ml

Boje za tekstil i kožu ARTMIE CACADU 50 ml


3,05 € Jedinična cijena 61,00 €/L
ARTMiE
Boja za tekstil i kožu Pentart 50 ml

Boja za tekstil i kožu Pentart 50 ml


3,59 € Jedinična cijena 71,80 €/L
Pentart
DARWI ARMERINA Markeri za porculan 2 mm / 6 ml | izaberite boju

DARWI ARMERINA Markeri za porculan 2 mm / 6 ml | izaberite boju


3,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | odaberite nijansu

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | odaberite nijansu


4,59 € Jedinična cijena 30,60 €/L
GHIANT
Boja za staklo i porculan PENTART - 30 ml

Boja za staklo i porculan PENTART - 30 ml


3,04 € Jedinična cijena 101,33 €/L
Pentart
Masa za modelovanje Cernit NUMBER ONE 56g | izaberite boju

Masa za modelovanje Cernit NUMBER ONE 56g | izaberite boju


2,64 € Jedinična cijena 47,14 €/kg
Cernit

Nedavno viđeno