Natrag u trgovinu CCH499190

Pamučna torba za kupovinu - obojena - 5 komada

Na zalihi
€11,79
Šaljemo još isti dan S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Pamučna torba za kupovinu pogodna je za jednokratnu upotrebu umjesto plastičnih vrećica. Izrađena od 100% pamuka sa ručkama, savršena je pri kupovini i nošenju preko ramena. Možete je obojiti, ukrasiti šljokicama, izvezati sliku ili natiskati pomoću printova ili metodom linoreza. Dimenzije jedne torbe sa ručkama su 38 x 42 cm. Pakiranje sadrži 5 torbi u boji, za kupovinu - žuta, crvena, bijela, zelena i plava.

каrakteristike proizvoda

  • Torba za kupovinu
  • s kratkim ručkama
  • 100% Pamuk
  • pogodno za završnu obradu slikanjem, utiskivanjem ili tehnikama kao što su decoupage i linorez
  • dimenzije 1 torba: 38 x 42 cm
  • težina: 135g / m2
  • Set sadrži 5 torbi za kupovinu, u bojama - žutoj, crvenoj, bijeloj, zelenoj i plavoj
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Boje za tekstil i kožu ARTMIE CACADU 50 ml

Boje za tekstil i kožu ARTMIE CACADU 50 ml


3,05 € Jedinična cijena 61,00 €/L
ARTMiE
Boja za tekstil i kožu Pentart 50 ml

Boja za tekstil i kožu Pentart 50 ml


3,59 € Jedinična cijena 71,80 €/L
Pentart
DARWI ARMERINA Markeri za porculan 2 mm / 6 ml | izaberite boju

DARWI ARMERINA Markeri za porculan 2 mm / 6 ml | izaberite boju


3,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | odaberite nijansu

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | odaberite nijansu


4,59 € Jedinična cijena 30,60 €/L
GHIANT
Boja za staklo i porculan PENTART - 30 ml

Boja za staklo i porculan PENTART - 30 ml


3,04 € Jedinična cijena 101,33 €/L
Pentart
Masa za modelovanje Cernit NUMBER ONE 56g | izaberite boju

Masa za modelovanje Cernit NUMBER ONE 56g | izaberite boju


2,64 € Jedinična cijena 47,14 €/kg
Cernit

Nedavno viđeno