Natrag u trgovinu PBO766re_171

Smola za glaziranje Pebeo Gedeo transparentna

Na zalihi
(6)

Odaberi
€45,63
€152,10 / l
Šaljemo još isti dan S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Ova smola doista inspira! Predmeti koji su obloženi glazurnom smolom su vrlo interesantni i poželjni jer im smola daje efekt lupe. Dvokomponentna epoksidna smola ima gušću konzistenciju od klasične smole. Transparentna je, kompaktna i savršeno imitira staklenu pastu. Pogodna je za izlivanje dekorativnih sitnica, nakita, bižuterije, suvenira i slično. Koriste se i kao dodatak tehnikama scrapbooking, kombinovanim tehnikama i pri izradi reljefa i sjaja na ravnim površi poput slika, razglednica i dr. Može se koristiti na staklu, keramici, metalu, silikonu, bojenom drvetu, plastici itd. Čuvajte na temperaturi do 25 °C.

Uporaba: Pakiranje sadrži sve što Vam je potrebno za pripremu smole za glaziranje. Prvo osigurajte da je radna površ ravna. U šalici izmešajte učvršćivač (bočica B) sa smolom (bočica A) u omjeru 1:2. Za pravilno miješanje smole iskoristite posuđe na kojima je označena mililitraža. Zatim polako promiješajte, pazeći da se ne naprave mjehurići. Tako pripremljenu smolu možete nanijeti na predmet koji želite da dekorirate. Smola je tvrda nakon 12 sati sušenja. Izbegavajte da dođe u kontakt sa kožom ili očima, koristite zaštitnu odjeću i rukavice. Možete je oprati vodom.

karakteristike proizvoda

  • jednostavna, dvokomponentna smola (smola i učvršćivač)
  • savršeno imitira izgled stakla
  • visoko sjajna površ
  • transparentna i trajna
  • količina: 150 ml i 300 ml
  • set sadrži: 100 ml / 200 ml smole, 50 ml / 100 ml učvršćivača, zaštitne rukavice, 2 dozera, 2 drvene špatule i uputstvo za uporabu
  • sadrži epoxy sastojke, Alkyl(C13/15)(glycidul)ether, reaktivne sastojci: Bisfenol-a-(Epichlorhydrin), epoksi smolu (srednja molekulska težina <700)

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Recenzije kupaca

4.6 6 recenzija

Smola je nakon stvrdnjavanja prekrasno prozirna poput stakla. S njom se lako radi čak i početnicima.

Erik Provjerena recenzija

Isprobao sam već nekoliko marki, ali ova je zasad najbolja. Bez mjehurića, sve je ostalo prekrasno prozirno.

Jakub Provjerena recenzija

Odličan materijal za izradu nakita. Pakiranje je dovoljno veliko za više pokušaja.

Adam Provjerena recenzija

Dobro se miješa i brzo stvrdnjava.

Ondrej Provjerena recenzija

Kupila sam srednje pakiranje za zalijevanje suhog cvijeća. Rezultat je stvarno profesionalan i sjajan.

Dávid Provjerena recenzija

Preporučujem svima koji izrađuju sitne poklone. Ova smola daje proizvodu onaj pravi štih.

Simon Provjerena recenzija

Alternativni proizvodi

Akrilni lak u spreju FLY COLOR 400 ml | izbor nijansi

Akrilni lak u spreju FLY COLOR 400 ml | izbor nijansi


7,09 € Jedinična cijena 17,73 €/L
ARTMiE®
ARTMIE Lumina fiksator u spreju 400 ml

ARTMIE Lumina fiksator u spreju 400 ml


7,99 € Jedinična cijena 19,98 €/L
ARTMiE
Olovka sa tečnim biserima Pentart - PEARL PEN

Olovka sa tečnim biserima Pentart - PEARL PEN


3,55 € Jedinična cijena 118,33 €/L
Pentart
Ljepilo za metalik listiće 50 ml

Ljepilo za metalik listiće 50 ml


2,53 € Jedinična cijena 50,60 €/L
Pentart
Pucajuća pasta metallic Pentart 100 ml

Pucajuća pasta metallic Pentart 100 ml


5,09 € Jedinična cijena 50,90 €/L
Pentart
(5)
Tekući biseri - PERLEN Pen

Tekući biseri - PERLEN Pen


4,05 € Jedinična cijena 139,66 €/L
KREUL

Nedavno viđeno