Natrag u trgovinu RTL21820510

Uljane boje topive u vodi COBRA Set 10x40ml

(5)
€94,43
€236,08 / l
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

set uljanih boja Cobra profesionalnog branda  Royal TALENS sadrži:

  • 10x vodom razrijedivu uljanu boju u 40 ml tubi Cobra (titanovo bijela, permanentno sv. žuta, permanentno narandžasta, pyrolli tamno crvena, permanentno crveno ljubičasto svijetla, kobalt plava, permanentno tamno zelena, siena paljiva, okar žuta, slonovinovo crna)
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Recenzije kupaca

4.8 5 recenzija

Najbolja stvar za mene, jer kod kuće ne mogu koristiti razrjeđivače zbog djece.

Karol Provjerena recenzija

Potpuno su super jer se mogu razrijediti vodom, rad s njima je vrlo čist.

Vladimír Provjerena recenzija

Kupio sam ovaj set za školu i iznenađen sam koliko dobro funkcioniraju.

Ján Provjerena recenzija

Savršene boje za moj mali stan, nema nikakvog mirisa.

Ladislav Provjerena recenzija

Nijanse su zaista prekrasne i suše se prilično brzo.

Roman Provjerena recenzija

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml


Prodajna cijena  5,99 € Redovna cijena  6,89 € Jedinična cijena 23,96 €/L
KREUL
(9)
Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,59 € Jedinična cijena 47,87 €/L
Kompozit
(3)
Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml


Prodajna cijena  10,91 € Redovna cijena  11,18 € Jedinična cijena 14,55 €/L
KREUL
(11)
Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml


4,39 € Jedinična cijena 36,58 €/L
Royal & Langnickel
Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml


Prodajna cijena  4,34 € Redovna cijena  4,99 € Jedinična cijena 43,40 €/L
KREUL
(12)
Uljana boja STUDIO XL - 200ml

Uljana boja STUDIO XL - 200ml


9,44 € Jedinična cijena 47,20 €/L
ARTMiE®

Nedavno viđeno